Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100

STUDOKO 2022… aneb předání výhry

V úterý 31. ledna 2023 se konala akce, která navazovala na listopadové vyhlášení předních míst v soutěži STUDOKO aneb Škola očima studentů, kde se na prvních příčkách umístily dva naše týmy. Ve videosoutěži, kterou již počtvrté vyhlásily Královéhradecký kraj spolu s Centrem uměleckých aktivit v Hradci Králové, byly výsledky vyhlášeny již 11. listopadu 2022.

Výhru za 1. místo mezi 18 studentskými videi si za svůj vítězný tým převzali Daniel Oláh a Tomáš Podzimek (oba z EA4).

Ocenění za celkové 2. místo v soutěži obdrželi také zástupci dalšího našeho týmu, Matěj Šiška a David Zikmud (oba z I2A).

Reprezentanti úspěšných týmů v soutěži STUDOKO 2022 se zúčastnili předávání cen v Centru uměleckých aktivit v Hradci Králové. Ředitelka centra, Mgr. Martina Erbsová, a produkční audiovizuální tvorby, MgA. Tereza Štěpánková, výhercům srdečně pogratulovaly a předaly výherní poukazy.

Zbytek dne se pak nesl ve znamení kreativních činností souvisejících s multimediální a video tvorbou. Při focení a natáčení videí měli žáci možnost zdarma si vyzkoušet profesionální techniku, což pro ně bude nedocenitelnou zkušeností do dalších projektů.

Matěj Šiška, I2A