Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100

Projekty a aktivity - CERTIFIKACE

Nadšeným zájemcům nabízí škola kromě běžného penza znalostí poskytovaného v rámci výuky také zvýšení profesní kvalifikace. V každém oboru mají studenti na výběr z několika možností, jak zvýšit svou šanci při uplatnění na trhu práce. Mimo jiné poskytujeme také navýšení kvalifikace pracovníkům regionálních firem.

  • Škola je certifikovanou akademií Cisco Networking Academy. Studenti IT oborů absolvující tento kurz získávají vysoce odborné a podrobné znalosti z oblasti počítačových sítí doložené mezinárodním certifikátem, který je na vysokých školách i trhu práce velmi pozitivně hodnocen.
  • Škola je členem IQRF Alliance. Tím je studentům IT oborů v případě jejich zájmu zajišťována certifikace znalostí IQRF z oblasti bezdrátové komunikace prostřednictvím IQRF technologie.
  • Elektrotechnici mohou po absolvování praxe získat osvědčení v elektrotechnice v souladu s § 19 zákona č. 250/2021 Sb.
  • Škola funguje jako certifikované školicí středisko CNC programování firmy Siemens pro ShopTurn a ShopMill.
  • Žákům učňovských oborů umožňuje škola získat svářečský průkaz absolvováním zdejší svářečské školy. Ta je otevřena také pro zájemce z řad regionálních firem.

SVÁŘEČSKÁ ŠKOLA

Během září je na místě trochu bilancovat. Ohlížíme se za minulým školním rokem, kdy nám svářečská škola opět prosperovala. Uskutečnilo se celkem pět svářečských kurzů.

Read More »

Zkoušky CISCO

Termín plnění povinností (test FINAL) CISCO kurzů ITE, CCNA1, CCNA2 je vypsán na 10. 10. 2022 ve 14,00 hod. v učebně U3. Prosím o informaci

Read More »