Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100

Projekty a aktivity - CERTIFIKACE

Nadšeným zájemcům nabízí škola kromě běžného penza znalostí poskytovaného v rámci výuky také zvýšení profesní kvalifikace. V každém oboru mají studenti na výběr z několika možností, jak zvýšit svou šanci při uplatnění na trhu práce. Mimo jiné poskytujeme také navýšení kvalifikace pracovníkům regionálních firem.

  • Škola je certifikovanou akademií Cisco Networking Academy. Studenti IT oborů absolvující tento kurz získávají vysoce odborné a podrobné znalosti z oblasti počítačových sítí doložené mezinárodním certifikátem, který je na vysokých školách i trhu práce velmi pozitivně hodnocen.
  • Škola je členem IQRF Alliance. Tím je studentům IT oborů v případě jejich zájmu zajišťována certifikace znalostí IQRF z oblasti bezdrátové komunikace prostřednictvím IQRF technologie.
  • Elektrotechnici mohou po absolvování praxe získat osvědčení v elektrotechnice v souladu s § 19 zákona č. 250/2021 Sb.
  • Škola funguje jako certifikované školicí středisko CNC programování firmy Siemens pro ShopTurn a ShopMill.
  • Žákům učňovských oborů umožňuje škola získat svářečský průkaz absolvováním zdejší svářečské školy. Ta je otevřena také pro zájemce z řad regionálních firem.
  • Škola je držitelkou titulu SOLIDWORKS Academic Certification Program Provider. Studentům strojních oborů to přináší možnost získat certifikát CSWA – Mechanical Design.

První držitelé CSWA certifikátu

V úterý 7. března 2023 proběhla v učebně vt1 certifikace CSWA – Mechanical Design v CAD programu SolidWorks. Do certifikace s přihlásilo celkem 9 chlapců ze třídy SC4.

Read More »

SVÁŘEČSKÁ ŠKOLA

Také letos pokračujeme v tradici naší svářečské školy, která se těší velké oblibě zejména u praktických oborů. Ve středu 30. listopadu 2022 se tak uskutečnily další

Read More »

SVÁŘEČSKÁ ŠKOLA

Během září je na místě trochu bilancovat. Ohlížíme se za minulým školním rokem, kdy nám svářečská škola opět prosperovala. Uskutečnilo se celkem pět svářečských kurzů.

Read More »

Zkoušky CISCO

Termín plnění povinností (test FINAL) CISCO kurzů ITE, CCNA1, CCNA2 je vypsán na 10. 10. 2022 ve 14,00 hod. v učebně U3. Prosím o informaci

Read More »