Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100

MEMORIÁL PETRA LETOŠNÍKA – XXI. ROČNÍK

Také v tomto školním roce proběhl v tělocvičně na elektro oddělení koncem měsíce března už XXI. ročník volejbalového turnaje studentů této školy. Turnaj je věnován vzpomínce na našeho bývalého kolegu Petra Letošníka. Jedná se o mezitřídní turnaj, kdy se v základních kolech utkávají mezi sebou družstva tříd ze stejného ročníku a vítězové ročníku postupují do semifinálového kola.

Letos se do postupového kola probojovaly tyto třídy: OB1/SZ1, SM2/SC2, I3B, I3C, SM4/EA4. V semifinále se do turnaje již tradičně zapojilo i družstvo složené z učitelů.

Vyvrcholením celého turnaje byly finálové zápasy, které se konaly ve středu 27. března za přítomnosti početného studentského i kantorského obecenstva. Jedním z hlavních pozitiv rovněž bylo, že tento ročník se obešel bez jakýchkoliv zranění!

V utkání o konečné 3. místo vyhrála třída SM2/SC2 nad SM4/EA4 v poměru 2:0 a ve finálovém klání, po roční odmlce, opět zvítězilo družstvo učitelů nad třídou I3B v poměru 3:1.

Vítězné družstvo učitelů, které hrálo ve složení: Mgr. Říha, Mgr. Tišer, Ing. Vraštil, Ing. Žalský, Bc. Podzimková, Ing. Pavlíček, Ing. Mašek a Havrdová, se tak stalo už po čtrnácté vítězem tohoto turnaje a převzalo putovní pohár a věcné ocenění.

Letošního ročníku se zúčastnilo 19 tříd a ve čtyřech hracích dnech bylo sehráno celkem 36 utkání a 78 setů.

Za rok „pod vysokou sítí“, už u XXII. ročníku, opět na viděnou!

Mgr. Martin Říha a Mgr. Kryštof Tišer