Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100

Jsme dobří florbalisti

Bednu, třetí místo, získali naši žáci v krajském finále ve florbalu Subterra Cup.

Nejen učením živ jest člověk, proto ctíme kromě rozvoje ducha také rozvoj těla a účastníme se sportovních aktivit. Bednu, třetí místo, získali naši žáci v krajském finále ve florbalu Subterra Cup. Cesta k TOP 3 nebyla nikterak jednoduchá, celkem se účastnilo 45 týmů z Královéhradeckého kraje. Gratulujeme našim borcům!

Ve středu 19.1.2022 jsme se v Předměřicích nad Labem zúčastnili Krajského finále florbalového Subterra Cupu.

S vítězi ostatních okresních kol jsme sehráli velmi vyrovnaná a pohledná utkání a nakonec obsadili v celkové konkurenci 45 přihlášených škol Královéhradeckého kraje vynikající 3.místo!!!

Přitom 2.místo bylo opravdu na dosah a zpětně velmi mrzí, že jedna ze dvou remíz, které jsme na turnaji uhráli, neskončila naším vítězstvím. Náš hráč Adam Pazderník byl dokonce zvolen do „all-star“ sestavy celého turnaje!..

Škola tímto děkuje svým žákům za vynikající sportovní reprezentaci v rámci Královéhradeckého kraje!!!

Vítězem turnaje se, bez ztráty bodu, zaslouženě stalo Gymnázium B. Němcové HK, které si tak zajistilo postup do celostátního kola.

Naše výsledky v KF: SPŠ JC – Gy B.Němcové HK 0:1, – SPŠ Trutnov 3:1, – SOU a SŠ Vocelova – 1:1, – SMUZ Jaroměř 2:2.