Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100

SOČKA SE VRACÍ

SOČKA SE VRACÍ

Po covidových letech, kdy se také v SOČ soutěžilo pouze ve virtuálním prostředí, se vrátila doba vzájemného setkávání. Naši letošní soutěžící a jejich hodnotitelé se sešli na půdě VOŠ a SPŠ, Jičín, aby si vzájemně představili a zhodnotili dlouhodobou odbornou práci.

Ve středu 2. 3. 2022 proběhlo na naší škole první kolo SOČ (Středoškolská odborná činnost). Garantem této soutěže se nově stal pan učitel Tomáš Pavlíček, do týmu porotců si mezi svými kolegy letos vybral pana Miloslava Breta, pana Jana Janečka a pana Ondřeje Kořínka.

Zúčastnění studenti naší školy, jmenovitě Michal Trýzna (I4B) a Šimon Cerman (I3A) v kategorii Učební pomůcky, Michal Syřiště (I4A) a Štěpán Vávra (I4B) v kategorii Informační technologie a Matyáš Buryanec (EA4) v kategorii Elektrotechnika, předvedli své práce, které byly obecně hodnoceny jako nadprůměrně zdařilé.

Nadmíru zajímavé nápady a kvalitním zpracování zajistilo všem našim soutěžícím postup do okresního kola, které se bude konat 6. dubna 2022 na jičínské Základní škole, Železnická. Všem našim klukům budeme držet palce, ať dotáhnou svou cestu soutěží co možná nejdále. A kdyby jim další úspěch přece jen o vlásek unikl, přesto jim už nyní děkujeme nejen za reprezentaci naší školy!

Kluci, přejeme hodně štěstí v dalších kolech!

Tomáš Pavlíček

 

2022 školní kolo SOČ 2022 školní kolo SOČ