Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100

VOLEJBALOVÝ VÝBĚR V AKCI

Náš školní tým reprezentoval v Nové Pace školu v zápase ve volejbale. Bitva na sportovním poli byla nejen zkouškou fyzické kondice, ale i ducha ve smyslu fair play.

Ve středu 2. 3. 2022 se náš školní volejbalový výběr ve složení Radek Kulhánek (SC3), Vojtěch Truneček (SC3), Michal Mader (SC3), Vít Barochovský (EA1), Šimon Rovný (SC4A), Albert Pour (I4B), Šimon Hájek (EA4) zúčastnil okresního kola v Nové Pace.

Turnaj chlapců a dívek pořádalo Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická v krásných prostorách sportovní haly Základní školy Nová Paka. V prvním utkání náš tým získal jednoznačně všechny tři sety proti domácímu výběru Střední škole gastronomie a služeb. Druhé utkání byl tento tým poražen výběrem z Jičínského Lepařova gymnázia. Ve finále naši chlapci předvedli pěkný výkon, ale bohužel podlehli týmu Jičínského Lepařova gymnázia, který má ve svém kádru hned několik extraligových hráčů.

Tímto děkujeme našim studentům za důstojnou reprezentaci školy a zároveň posíláme gratulace na jičínské Gymnázium, které ovládlo taktéž dívčí část turnaje.

2022 volejbal 2022 volejbal
2022 volejbal 2022 volejbal
2022 volejbal 2022 volejbal
2022 volejbal 2022 volejbal