Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100

PŘESPOLNÍ BĚH – krajské kolo

Naše družstvo chlapců si vítězstvím na okresním kole v Nové Pace vybojovalo postup krajského kola, které se konalo 7. října v Polici nad Metují. Zde startovala vždy 2 družstva z jednotlivých okresů královéhradeckého kraje. Délka trati byla 5 km. Běžely se tři okruhy, které byly natočeny na svahu místní sjezdovky. Pro přihlížející byl závod velice přehledný, ale závodníkům dal pořádně zabrat.

Ve velice kvalitním startovním poli i s reprezentanty v orientačním běhu se naši chlapci neztratili. Především Michal Šolc, který se umístil na velice pěkném 4. místě. Velkým příslibem je také výkonnost Michala Rychlého ze třídy ET1. V konečném pořadí, do kterého se počítá umístění čtyř závodníků, uteklo umístění na bedně našim chlapcům pouze o 5 bodů.

7. Gymnázium Dobruška 90

Za vzorný a velice bojovný výkon si všichni naši závodníci zaslouží naši pochvalu.