Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100

SÁLOVÁ KOPANÁ
Okresní kolo

Lázně Bělohrad – 11.3.2009

Dne 11. 3. 2209 uspořádalo SOU Lázně Bělohrad okresní kolo v sálové kopané. Turnaje se zúčastnilo 10 týmů, nejprve se hrálo v základních skupinách a podle umístění ve skupinách postupovaly týmy do závěrečných bojů ve skupinách o konečné pořadí.
Naše družstvo bylo složené jednou polovinou ze zkušených a ostřílených matadorů (žáci 3. a 4. ročníku), druhou polovinu tvořilo dravé mládí. V průběhu celého turnaje jsme předváděli docela pěkný fotbal a vcelku zaslouženě jsme postoupili do finálové skupiny o 1. – 3. místo. V ní jsme nejprve dokázali nejtěsnějším rozdílem porazit silné družstvo z MOA Jičín. Vzápětí jsme však smůlovatě podlehli domácímu výběru 1 : 2. V součtu výsledků to pro nás znamenalo 2. místo. Z vítězství se radovali bělohradští fotbalisté, kteří zvítězili, protože se jim ve finálové skupině podařilo vstřelit o jeden gól více než my.

Výsledky zápasů:

 

VOŠ a SPŠ Jičín ISŠ Nová Paka 1 : 2
SPŠKS Hořice VOŠ a SPŠ Jičín 2 : 5
Gym.aSOŠ Hořice VOŠ a SPŠ Jičín 0 : 1
MOA Jičín VOŠ a SPŠ Jičí 0 : 1
VOŠ a SPŠ Jičín SOU L.Bělohrad 1 : 2

 
Výsledková listina – konečné pořadí
 

  1. SOU Lázně Bělohrad
  2. VOŠ a SPŠ, Jičín
  3. MOA Jičín
  4. Gym. Hořice
  5. SŠGS Nová Paka
  6. VOŠ a SZeŠ Hořice
  7. SPŠKS Hořice
  8. Gym. Nová Paka
  9. ISŠ Nová Paka
  10. OA Hořice

 

Naši reprezentanti:
Ouhrabka Marek E4, Hartl Jan S4, Fejfar Tomáš P4A, Šubrt Milan M4, Kroupa Jakub P3B, Řada Vojtěch S2, Haken Lukáš P2A, Scháňko Tomáš P2A, Kynčl Jan S1, Wagenknecht Jiří S1.

 

Za výbornou reprezentaci naší školy všem jmenovaným děkuji.