Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100

Krajské finále středních škol ve florbalu chlapců
Jičín 4. 12. 2008

Naše škola se stala pořadatelem další sportovní akce. V hale Sportovního areálu v Jičíně se konalo krajské finále středních škol ve florbalu chlapců. Šlo vlastně o přebor průmyslových škol Královéhradeckého kraje, protože všech 5 okresních kol vyhráli studenti průmyslovek. Šestým účastníkem turnaje byli studenti Gymnázia Hořice. Protože se jednalo o postupovou soutěž, která vyvrcholí příští rok mezinárodním turnajem na Slovensku, byl celý turnaj od prvních utkání ve skupinách až po zápasy o pořadí velice bojovný a některá utkání se rozhodovala až v posledních vteřinách.

Družstva byla rozdělena do 2 skupin, prvá dvě družstva postupovala do semifinále a na závěr se konala utkání o pořadí. Všechny zápasy se hrály 2 x 10 min.

VOŠ a SPŠ, JIČÍN SPŠ HRADEC KRÁLOVÉ
4
3

Naše první utkání jsme nezačali nejlépe a hnedle z první akce jsme obdrželi. Celé utkání naši hráči dotahovali nepříznivý stav, ale zvýšenou bojovností v závěru rozhodli v naše konečné vítězství.

Branky: , Skřivánek, Schreier, Havelka

VOŠ a SPŠ, JIČÍN SPŠ DOBRUŠKA
2 2

Už před tímto utkáním měla obě družstva jistý postup do semifinále. Nakonec toto utkání skončilo spravedlivou remízou.

Branky: Havelka, Schreier

VOŠ a SPŠ, JIČÍN SPŠ HRONOV
0 1

Náš semifinálový soupeř měl po celou dobu utkání viditelnou převahu, přesto naši hráči drželi bezbrankový stav až do úplného závěru.

VOŠ A SPŠ, JIČÍN Gymnázium HOŘICE
1 2

V tomto utkání se opakovalo finále okresního kola. Naše družstvo se ujalo v prvním poločase vedení brankou Macouna. Soupeř v druhém poločase srovnal stav na 1 : 1. O vítězi nakonec rozhodly samostatné nájezdy.