Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100

Nabídka pracovních pozic pro strojaře ve Škoda Auto, a.s. Mladá Boleslav

Automobilový průmysl má v České republice dlouhou tradici. Patří mezi důležitá průmyslová odvětví, jeho vliv na ekonomiku stále roste a má také velký podíl na zaměstnanosti. Při výrobě automobilů se uplatní množství profesí, velký zájem je i o technicky kvalifikované odborníky.

Nové pracovníky hledá i největší český výrobce osobních automobilů – Škoda AUTO Mladá Boleslav.

Ve středu 25. října 2017 navštívili 2 zástupci této firmy naši školu. V maturitních třídách SC/M4A a SC/M4B poskytli studentům svojí prezentací zajímavé informace o historii firmy, o jejím současném výrobním programu a působení na trhu – Škoda Auto patří k významným ekonomickým uskupením v republice, má přes 26 000 zaměstnanců a její vývoj jde stále kupředu. Aktuálně obsazuje pozice v závodu Mladá Boleslav, kde se vyrobí denně přes 1200 vozů, pracovní místa nabízí i závod v Kvasinách. Motivací pro nové kolegy je nejen nadprůměrné finanční ohodnocení, ale i spousta zaměstnaneckých benefitů. Pro absolventy středních technických škol je práce ve „Škodovce“ příležitostí, jak uplatnit znalosti ze studia v praxi, pracovat s nejmodernějšími technologiemi a získávat pracovní zkušenosti.

cit.AŠ: „Našima rukama prochází auto od prvního šroubku až po první ujeté kilometry. U nás se uplatní každý, kdo je pečlivý, vytrvalý a spolehlivý. Buďte i vy součástí úspěchu vozů ŠKODA.“

PaedDr. Alena Chlumská