Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100

KOPANÁ – KRAJSKÉ KOLO

Vítězstvím v okresním kole jsme si vybojovali postup na krajské kolo, které se konalo ve středu 15. října ve Staré Pace. Zde jsme sehráli pouze jedno utkání, protože v ostatních okresech se základní kola nekonala nebo vítěz nepřijel.

Výsledek utkání:
VOŠ a SPŠ Jičín  –     SOŠ Malé Svatoňovice        2 : 3 (0 : 2)

Utkání se hrálo 2 x 40 min. a už od začátku bylo znát, že jde o hodně (vítěz republikového finále cestuje do Brazílie). Soupeř zpočátku měl více ze hry a už v 5min se ujal vedení. S postupem času se hra vyrovnala a i naši hráči se dostávali do zakončení. V poslední minutě jsme dostali zbytečnou branku, která nakonec v konečném účtování rozhodla.

Do druhého poločasu nastoupili naši hráči s odhodláním zvrátit výsledek utkání. První branku jsme dali po ofsajdu, ale v zápětí Soukup snížil na 1 : 2. Soupeř se už jenom bránil a strachoval o výsledek. Po několika našich slibných situacích se podařilo soupeři z náhodného protiútoku 5 min před koncem zvýšit na 3 : 1. Po střele Mentuse jsme ještě snížili na konečných 2 : 3. Všichni hráči si zaslouží pochvalu za velice bojovný výkon.